Autóalkatrész- minőségügyi specialista

MOBIS Parts Europe N.V

2030 Érd, Fiastyúk utca

A Hyundai Automotive Group tagjaként a MOBIS Parts Europe N.V. Magyarországi Fióktelepe Hyundai és Kia gépjárműalkatrész nagykereskedelmi tevékenységet lát el. Az érdi logisztikai központunkba az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Ügyfél-és beszállítói reklamációs folyamatok támogatása
  • Alkatrészek és tartozékok fizikai vizsgálata a reklamációs folyamatok során, akár műszaki rajz alapján, a minőségi sztenderdek figyelembe vételével
  • Visszáru folyamatok lebonyolítása, nyomonkövetése
  • Áruk minőségi és mennyiségi eltéréseinek kezelése
  • Minőségügyi problémák feltérképezése és megoldási folyamatok implementálása
  • Reklamációk kiváltó okának azonosítása, ellenintézkedés és fejlesztési terv kidolgozása
  • Kérés esetén technikai jellegű információszolgáltatás
  • Rendszeres riportálás és adminisztráció
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Minimum két év releváns szakmai tapasztalat
  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Folyékony angol, és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Erős autóipari ismeretek
  • Vevőorientált, innovatív szemlélet
  • Jó szervezőkészség, önálló munkavégzés
  • Magas fokú informatikai ismeretek, erős Excel és PowerPoint tudás

Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Kiemelkedő Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz teljesítményértékelés keretében
  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony
  • Kelenföldtől kb. 20 perc távolságra autóval és tömegközlekedéssel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.