AUTO JAVKER Kft.

Autóalkatrész értékesítő /eladó/

Feladatok:

  • rendelések kezelése, ügyfelek személyes kiszolgálása
  • beérkező telefonok és e-mailek kezelése
  • árajánlatok elkészítése partnereink részére
  • kapcsolattartás németországi partnereinkkel
  • leltározás

Elvárások:

  • autóipar területén szerzett tapasztalat, autóalkatrész kereskedelemben minimum 1-2 év eltöltött idő
  • gyári programok felhasználói szintű ismerete (Mercedes, Bmw, Volkswagen csoport)
  • középfokú végzettség,
  • rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével.