Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Amire nálunk számíthatsz

  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére

Amit nyújtunk

  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

AUDITOR (HR7733122X)

MEGBÍZÓNK:

Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú öntődéje, mely 1989-ben indult útjára.
A vállalat autóipari beszállítóként elsősorban öntvények előállításával, valamint ezek felületkezelésével megmunkálásával és különböző szerelési műveletek elvégzésével törekszik az ügyféligények magas színvonalú kiszolgálására. A dinamikus fejlődés eredményeként, jelenleg több, mint 1000 főt foglalkoztat a vállalat.

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Tagja lehet egy nagy sikerű vállalatnak, ahol lehetőséget kap kompetenciái fejlesztésére és ötletei megvalósítására. Megbízónk változatos és széleskörű béren kívüli juttatásokat biztosít, amelyek között olyan kuriózumok szerepelnek, mint az ingyenes üdülési lehetőség, vagy a szintén térítés mentes uszodabelépő.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • ISO-TS/IATF 16949 rendszer szerinti auditálás
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos ellenőrzések, auditok végrehajtása
  • Folyamatauditok, termékauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően
  • Beszállítók auditálása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Autóipari gyártó vállalatnál szerzett auditori tapasztalat
  • VDA 6.3 ismerete
  • ISO TS/IATF 16949 rendszer ismerete
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office csomag felhasználói szintű használata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "jelentkezem" gombra kattintva. A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Elérhetőségeink:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
Tel.: 06 1 766 56 26 • www.getwork.hu

Területi irodáink: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Get Work Trend Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Auditor (HR7733122X)
  • Hirdető cég: Get Work Trend Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: ISO-TS/IATF 16949 rendszer szerinti auditálás Új termékek bevezetésével kapcsolatos ellenőrzések, auditok végrehajtása Folyamatauditok, termékauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően Beszállítók auditálása
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség, Autóipari gyártó vállalatnál szerzett auditori tapasztalat VDA 6.3 ismerete ISO TS/IATF 16949 rendszer ismerete Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás MS Office csomag felhasználói szintű használata
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-17