Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1.300tehetséges szakembert foglalkozatunk

AUDITOR

Főbb feladatok, munkák:

  • ISO-TS/IATF 16949 rendszer szerinti auditálás
  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos ellenőrzések, auditok végrehajtása
  • Folyamatauditok, termékauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően
  • Beszállítók auditálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Office csomag felhasználói szintű használata
  • VDA 6.3 ismerete
  • ISO TS/IATF 16949 rendszer ismerete
  • Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria csomag
  • Havi egészségpénztári hozzájárulás
  • Céges üdülő
  • Éves bónusz
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Auditor
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: ISO-TS/IATF 16949 rendszer szerinti auditálás Új termékek bevezetésével kapcsolatos ellenőrzések, auditok végrehajtása Folyamatauditok, termékauditok, rendszerauditok végrehajtása az audittervnek megfelelően Beszállítók auditálása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny Office csomag felhasználói szintű használata VDA 6.3 ismerete ISO TS/IATF 16949 rendszer ismerete Kommunikáció képes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-24