Karrier az Audinál

Auditor - Beszerzés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk stratégiai alkatrész- és nyersanyagbeszerzést lát el az Audi, a VW márkák számára az egész világban. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással.
Stratégiailag fontos és egyben a konszernben szerteágazó tevékenységünknek köszönhetően nem csak részesei lehetünk, hanem aktívan hozzá is járulunk a vállalat beszerzési stratégiájának fejlődéséhez és részesei lehetünk az iparág dinamikus változásainak.
A beszerző tárgyal, döntést hoz, befolyással van a vállalat eredményeire. Ahhoz, hogy gyorsan átlássuk a folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre. Sőt, ismernünk kell a prémium kategóriás Audi modelleket, és az alkatrészek funkcióját, technológiáját.
Ha jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna, és dolgozna nemzetközi, nagyvállalati környezetben, akkor csatlakozzon a beszerzés fiatalos, támogató csapatához, és dolgozzon velünk a közös célokért! Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését is várjuk!
Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál?
Tekintse meg videónkat.

A következő anyagcsoportok munkáját támogathatja jövőbeli kollegánk:
- Fém alkatrészek
- Exteriőr/Interiőr
- Elektronika és meghajtás alkatrészek

Következő feladatok várnak Önre

  • Meglévő és új beszállítók auditálása
  • Beszállítók minősítése
  • Kapcsolattartás a konszern minőségbiztosítási szakterülettel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új alkatrészek készültségi szintjének VDA-szabvány szerinti biztosításának végrehajtása, felügyelete, támogatása, ideértve a folyamat-jóváhagyást (kétnapos gyártás) is.
  • Beszállítók támogatása az ellenőrzési- és munkautasítások elkészítése, valamint a VW minőségszabványokat kielégítő ellenőrzési szempontok és mérési módszerek kiválasztása során.
  • Potencálanalízis végrehajtása a beszállítóknál

Ön az ideális jelölt, ha

  • Szakmai felsőfokú-, vagy ezzel egyenértékű végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 4 év gyártási folyamatokban szerzett tapasztalata van, ebből 2 év minőségbiztosítási területen
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Folyamatauditokban jártas vagy belső auditori végzettséggel és tapasztalattal rendelkezik
  • VDA 6.3. és VW spezifikus előírásokat (Formel Q) ismeri
  • Folyamatorientált (Konszern-) rendszerauditokat ismeri
  • Egyedi profilú telephelyek auditálásában tapasztalata van
  • Nyitott személyiség
  • Bűntetlen előéletű
  • Analitikus, komplex gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Jó kooperációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Magabiztos fellépés jellemzi, képes csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre egyaránt

    A pályázás feltétele német vagy angol nyelvű önéletrajz csatolása.

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.
Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP15819

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Proksa Judit
+36 96 66 9091