Könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatásokra specializálódott, nemzetközi megbízónk budapesti központjába keresünk munkatársakat:

Audit Manager / Szenior Manager

Elvárások:

  • Nemzetközi, könyvvizsgálati tevékenységre specializálódott vállalatnál szerzett legalább 7 éves könyvvizsgálati tapasztalat, tényleges vezetői gyakorlattal
  • Számviteli/pénzügyi felsőfokú végzettség (diploma)
  • Bejegyzett könyvvizsgálói cím, vagy folyamatban lévő mentori időszak
  • Aktív tárgyalóképes, üzleti angol nyelv használata szóban és írásban egyaránt
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés; konstruktív hozzáállás a problémák megoldásához
  • Határozottság, valamint kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitottság átvilágításokra, tanácsadásra; vezetői attitűd és tisztesség
  • Dinamizmus; több feladat egyidejű, komplex kezelésének képessége

Feladatok:

  • Könyvvizsgálati munka megtervezése (budget, planning, audit program kialakítása)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (termelő, kereskedő, szolgáltató cégek egyaránt)
  • A könyvvizsgálati munkák dokumentálásának ellenőrzése
  • Audit munkatársak (szenior, asszisztensek) munkájának ellenőrzése és támogatása, értékelése
  • Könyvvizsgálathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Szakmai tanfolyamok, felelősségteljes vezetői szerepkör
  • Rugalmas munkaidőkeret, home-office lehetőség
  • Vállalati autó, korrekt alapfizetés, cafeteria és bónusz
  • Kiváló munkahelyi körülmények, infrastruktúra

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.