A BDO Magyarország cégcsoport Könyvvizsgáló üzletágához

Audit Assistant II

munkakörbe keresünk új munkatársat.

AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Részvétel helyszíni könyvvizsgálati feladatokban, ellenőrzésekben
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Group reporting feladatok ellátása, az ügyfelek számviteli politikájának ellenőrzése
  • Senior könyvvizsgálók támogatása
  • Magyar és nemzetközi könyvvizsgálói standardok alapján könyvvizsgálói feladatok ellátása (átvilágítás, átalakulás)

AMIT KÉRÜNK:

  • Felsőfokú (egyetemi/főiskolai) gazdasági végzettséget
  • 1 év könyvvizsgálati vagy számviteli területen szerzett tapasztalatot
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzést, szakmaszeretetet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Gyors fejlődési lehetőséget, átlátható karrier úttal
  • Változatos nemzetközi ügyfélkört
  • Szakmai és soft skill tréningeket
  • Plusz 5 nap szabadságot évente, kiszámítható munkavégzést
  • Home office lehetőséget, rugalmasan az első perctől kezdve

AMIT ELŐNYBEN RÉSZESÍTÜNK:

  • B kategóriás jogosítványt
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudást szóban és írásban

MUNKAVÉGZÉS JELLEGE:

  • Teljes munkaidő

    BDO MAGYARORSZÁG

    A BDO a világ egyik vezető könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata.
    A világ 162 országában több mint 1500 irodában több tízezer szakemberünk áll helyi és multinacionális ügyfeleink rendelkezésére könyvvizsgálati, könyvelési és tanácsadási szolgáltatásokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva küldheted el részünkre.