Avian Systems Kft.
Munkatársat keresünk

Audio és Videó mérnök

pozícióba.
Cégünk 25 éve a hazai audiovizuális piac meghatározó szereplője, AMX, Christie és NEC gyártók hazai disztribútora, valamint számos audiovizuális rendszer szállítója és üzemeltetője. Jellemzően tárgyalótermi-, és konferenciarendszerek, DCI 2D és 3D vetítőtermek, látogatóközpontok, valamint 24 órás felügyeleti megjelenítő rendszerek tervezésében és telepítésében veszünk részt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési tevékenység műszaki támogatása
  • AV rendszerintegrációs projektek műszaki támogatása
  • Audio - Videó rendszerek konfigurálása, telepítése, karbantartása
  • Alapvető informatikai és hálózati konfigurációs feladatok ellátása
  • Szervíz műszaki támogatása
  • Komplex audiovizuális rendszerek tervezése, műszaki dokumentáció készítése
  • AV eszközpark üzemeltetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • AV-rendszerelemek ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban, olvasásban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • IT és hálózati ismeretek
  • Kulturált, ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • AV piacon szerzett többéves, gyakorlatorientált tapasztalat
  • Háromdimenziós képalkotás ismerete
  • AV-rendszerterv készítésére alkalmas szoftver alapismerete (pl.: AutoCAD, MS Visio, SketchUP)
  • AMX vagy Crestron vezérlőrendszerek ismerete és programozási gyakorlat
  • Szolgáltatási és AV rendezvénytechnikai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, belföldi és külföldi tréningek
  • Piacképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nyugodt, modern munkakörnyezet Budapest IV. kerületében

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Hang- és világítástechnikai mérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Ipari park utca 10.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát adja meg részünkre.