m-HU Internet Kft.

Csatlakozz hozzánk

Átvételi pont - eladó munkatárs

pozícióba!

Főbb feladatok:

    • a megrendelt termékek átadása;
    • türelmesen és udvariasan segíteni vásárlóinkat felmerülő kérdéseik, panaszaik megválaszolásában;
    • kasszakezelés;
    • visszáru kezelés;
    • szervizre visszaérkezett termékek kezelése;
    • beérkezett termékek átadás előtt való érkeztetése, elhelyezése;
    • időszakos leltározás;
    • átvételi pont rendjének és tisztaságának fenntartása;
    • a fenti feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció pontos és naprakész ellátása.

Szeretnénk hallani rólad, ha:

    • hasonló eladói területen szereztél már tapasztalatot;
    • stabil számítógépes ismeretekkel bírsz;
    • megbízható, kedves, segítőkész egyéniségeddel mindenkit leveszel a lábáról;
    • stresszhelyzetben is könnyen feltalálod magad.

Ezt várhatod, ha csatlakozol a csapathoz:

    • határozatlan idejű munkaszerződést,
    • fiatalos, segítőkész kollégákat,
    • fix bért, cafetériát, utazástámogatást és eredményeidet elismerő juttatásokat,
    • dolgozói kedvezményt webáruházi termékek megvásárlásához,
    • fejlődési, előrelépési lehetőségeket,
    • folyamatosan fejlődő, nemzetközi szervezeti hátteret.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Váci út 36-38.

Amennyiben érdekesnek találod a pozíciót, úgy a ‘Jelentkezem’ gombra kattintás után kérjük, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat, bruttó bérigényed megjelölésével. Reméljük, hamarosan találkozunk személyesen is!