Szabóablak Kft.

A Szabó Ablak Kft. nyílászárók, árnyékolók forgalmazásával, beszerelésével foglalkozik. Stabil cég, az új kollégát bővülés miatt keressük!

Csatlakozz hozzánk

Asztalos

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Az új munkatárs feladata a cég által forgalmazott nyílászárók és árnyékolók helyszínre történő kiszállítása és beszerelése lesz.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    A megfelelő jelölt:

    • asztalos végzettséggel rendelkezik
    • önállóan és párban is képes dolgozni
    • megfelelő fizikai erőnléttel bír
    • igazi ezermester, szereti a kihívásokat és a megoldandó feladatokat
    • jó munkabírású és kitartó
    • esetenként szombaton is hajlandó dolgozni
    • B típusú jogosítvánnyal rendelkezik

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jó csapatmunkás, munkájára igényes szakember

    Amit kínálunk:

    • bér és juttatások megegyezés szerint, teljesítmény alapján
    • munkavégzéshez gépkocsit biztosítunk
    • betanítás, ha nincs tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Ács, Asztalos

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség:

    • Szakiskola / szakmunkás képző

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát!