HANIGA-BAU Kft.
  • Cégünk 20 éve müködik,föként lakosság számára készitett egyedi bútorok és fa munkák gyártását válalja saját mühelyben,valamint közintézmények,szállodák és iskola ovoda bútorozással foglalkozik!

  • Munkatársat keresünk

    Asztalos

    pozícióba.

    Feladatok:

      Önnálóan dolgozó munkájára igényes tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk mühely és hejszini beépitésekhez!Hosszú távra jó csapatba keresünk kollegát aki szereti a szakmát és szeret minőséget kiadni a akezei közül!

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      5 év tapasztalat bútor és fa munkában jártas tudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      B jogosítvány elöny

    Amit kínálunk:

      Korrekt bérezés mozgóbér munkaruha és személyes talélkozéskor megálapodott feltételek betartása!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Ács, Asztalos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2209 Péteri, Ady Endre utca 12.