Erdexx Hungary Kft.

Asztalos

Hirdetés szövege:

    XIV. kerületben lévő, kiállítási standok építésével foglalkozó cég keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

    asztalos

    Elvárások:

    • szakirányú végzettség (bútorasztalos)
    • önálló, precíz munkavégzés

    Előny:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • angol vagy német nyelvtudás

    Feladatok:

    • standok szerkezeti elemeinek előkészítése, gyártása (rajz alapján, önálló munkavégzés
    • standok helyszíni építése/bontása, főleg külföldi helyszíneken

    Amit kínálunk:

    • órabéres jövedelem
    • főállású, határozatlan idejű munkaszerződés
    • stabil vállalati háttér
    • jó hangulatú, dinamikus csapat

    Ha nyitott vagy új dolgokra és érdekelnek kreatív megoldások egy színes, változatos munkakörben, keress meg minket!

    Jelentkezés e-mailben, vagy telefonon: +36307555763

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1142 Budapest, Komáromi út