A 23 éves tapasztalattal rendelkező DREMO munkásaként izgalmas feladatok várják Önt különböző neves vállalatoknál minden mennyiségben. Amennyiben szélesíteni szeretné látókörét, új feladatokkal ismerkedne meg szakmáján belül, és ezek mellett versenyképes bérezést zsebelne be, nálunk jó helyen jár.
Csapatunk folyamatosan arra törekszik, hogy minden pályázó a tapasztalatának és végzettségének legmegfelelőbb pozíciót tölthesse be.
Felkeltettük az érdeklődését? Jelentkezzen most és legyen egy stabil csapat tagja.
Munkatársat keresünk

Asztalos

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    Ön motivált és jó kézügyességgel rendelkezik? Akkor használja ki szakmai lehetőségeit! Biztosítson most 500 € belépési prémiumot!

    Szakképzett asztalosokat / asztalos segédeket keresünk az alábbi területekre:

    • bútorasztalos
    • épületasztalos
    • fa/műanyag nyílászárók gyártása
    • konyhagyártás
    • boltok, üzletek belső berendezéseinek gyártása
    • kiállítási berendezések gyártása
    • szauna gyártás
    • hajók, jachtok gyártása

    Feladatok:

    • fa- és alumínium ablakok előállítása
    • faipari CNC gépkezelés
    • famegmunkálás, vágás és felületkezelés
    • bútorok és bolti berendezések gyártása, összeszerelése, javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • szakirányú végzettség vagy több éves tapasztalat
    • német nyelvtudás (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
    • munkához szükséges gépek, szerszámok ismerete
    • önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség, mobilitás
    • ajánlott B jogosítvány, személyautó (csak munkába járáshoz szükséges)

Amit kínálunk:

    • szakmunkásként kb. nettó 2350-2500 €
    • segédként kb. nettó 2000-2200 €
    • magas adómentes pótlékok utazásra, szállásra, étkezésre
    • 500 EUR prémium
    • 25 % túlóra pótlék
    • szabadságpénz
    • karácsonyi bónusz
    • fizetett szabadság
    • német bejelentett szerződéses munkaviszony, beteg- és nyugdíjbiztosítás
    • hosszú távú megbízások
    • ingyenes védő- és munkaruha
    • szerszámok biztosítása
    • szervezett szállás (egyszemélyes szoba)
    • lehetőség heti előlegfizetésre
    • magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
    • a közvetítés ingyenes

    Elérhetőség:
    Bocsi Bettina
    Overbeckstr. 21
    01309 Dresden
    Németország
    +493518977532 vagy +3662815008

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

2 250 EUR