A Deloitte a világ egyik vezető tanácsadó cége, amely könyvvizsgálói, adó-, vezetési és pénzügyi tanácsadási szolgáltatást kínál ügyfeleinek jelenleg 150 országban több mint 286.000 munkatárssal.
Ahhoz, hogy a Deloitte a legjobbak közé tartozhasson, a háttérben dolgozó támogató csapatra is elengedhetetlen szüksége van - a támogató osztályaink munkája és szakértelme nélkülözhetetlen a szervezet és a dolgozók mindennapi tevékenysége során.

Asszisztens

    munkatársat keresünk, aki lelkiismeretesen segíti és támogatja a hozzátartozó vezetők és a csapat munkáját a mindennapokban.

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • Felsővezetők és a team operatív támogatása, napi feladataikban való segítségnyújtás
  • Találkozók leegyeztetése, utazások megszervezése, valamint ehhez kötődő számlázási, adminisztratív kötelezettségek ellátása
  • Szerződések, dokumentációk, egyszerűbb riportok, prezentációk előkésztése
  • Projektekhez kapcsolódó risk management feladatokban történő adminisztratív segítségnyújtás
  • Belső rendszerekben történő adminisztráció, folyamatok nyomon követése
  • Társosztályokkal való rendszeres kapcsolattartás

Elvárt tapasztalat, végzettség:

  • Felsőfokú végzettség
  • Választékos és folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (angol nyelvtudásod az interjúk során tesztelni fogjuk)
  • Asszisztensi vagy adminisztratív munkakörben szerzett néhány éves munkatapasztalat előnyt jelent
  • MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)
  • Rugalmas, agilis munkavégzés, jó szervezőkészség, kezdeményezőkészség
  • Pontosság, precizitás
  • Kedvesség, segítőkészség, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Kitartó, elhivatott hozzáállás a munkához

Amit biztosítunk:

    • Inspiráló környezet:
      • Okos és elkötelezett kollégák, akiktől sokat tanulhatsz
      • Egy igazi összetartó csapat tagja leszel, akik mind a munkában mind az irodán kívül számíthatnak egymásra
    • Támogatjuk fejlődésedet
    • Elsőrangú munkakörülményeket és irodai környezetet Budapest belvárosában a Hősök tere és a Városliget mellett
    • Versenyképes juttatási csomag (IphoneX, minden reggel friss gyümölcs, irodai masszázs, csapatépítők, sportesemények, kultúrális rendezvényeken való részvétel)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1068 Budapest, Dózsa György út 84/C

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Angol nyelvű önéletrajzodat (pdf formátum) töltsd fel a karrieroldalunkra.