Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SCHNAITHMANN HUNGARIA KFT.
  • Full-Service-Automation.

    Az ipari automatizálás területén, gyártórendszerek szállításában vezető szerepet betöltő

    anyavállalatunk, a Schnaithmann Maschinenbau GmbH. már 1985 óta áll a vevők szolgálatában.

    Széles teljesítmény-spektrumunkkal nyújtunk minőségi megoldásokat a szerelés-, anyagmozgatás-

    és kezeléstechnikában. Az alkatrészek tervezésétől kezdve a kész gyártórendszerek telepítéséig ügyfeleink minden szolgáltatást egy kézből, magas szintű szakértelemmel rendelkező csapattól kapnak meg.

    Schnaithmann - Partner der Besten:

    Sikeres vállalkozások világszerte bíznak bennünk és szolgáltatásainkban.

    A 2015-ben indult magyarországi leányvállalat mezőkövesdi telephelyére, akár azonnali kezdéssel keresünk munkatársat szerelő csapatunkba, a következő pozícióra:

  • Asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Általános adminisztratív feladatok ellátása, elektronikus anyagok nyilvántartása
      • Szerződések elkészítése, aktualizálása
      • Adótanácsadó céggel való szoros együttműködés
      • Kapcsolattartás a vállalat partnereivel és beszállítóival
      • Pénzügyi elszámolások, teljesítésigazolások, bejövő és kimenő számlák kiállítása és kezelése
      • HR feladatok ellátása – jelenléti ívek vezetése, álláshirdetések szövegezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
      • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
      • Barátságos hangvétel, lojalitás és megbízható munkavégzés
      • Meggyőző személyiség, magabiztos fellépés, szervezési készség, képesség az önálló munkavégzésre és erős szolgáltatás- és ügyfélorientáció
      • Megbízható és pontos munkavégzés
      • Középszintű német nyelvtudás szóban és írásban

    Amit kínálunk:

      • Kihívásokkal teli, változatos munka, lehetőség a kibontakozásra, csapatban történő munkavégzés
      • Versenyképes jövedelem
      • Kellemes munkahelyi légkör egy dinamikusan fejlődő németországi cég leányvállalatánál
      • Különböző továbbképzési lehetőségek
      • Céges számítógép
      • Lehetőség teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    3400, MEZŐKÖVESD LÖVŐI út 33.

    Egyéb juttatások:

    nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, küldje el a magyar és német vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Asszisztens
    • Hirdető cég: SCHNAITHMANN HUNGARIA KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
    • Város: Mezőkövesd
    • Feladatok: Általános adminisztratív feladatok ellátása, elektronikus anyagok nyilvántartásaSzerződések elkészítése, aktualizálásaAdótanácsadó céggel való szoros együttműködésKapcsolattartás a vállalat partnereivel és beszállítóivalPénzügyi elszámolások, teljesítésigazolások, bejövő és kimenő számlák kiállítása és kezeléseHR feladatok ellátása – jelenléti ívek vezetése, álláshirdetések szövegezése
    • Elvárások: 1-3 év releváns szakmai tapasztalatMS Office programok erős felhasználói szintű ismereteBarátságos hangvétel, lojalitás és megbízható munkavégzésMeggyőző személyiség, magabiztos fellépés, szervezési készség, képesség az önálló munkavégzésre és erős szolgáltatás- és ügyfélorientációMegbízható és pontos munkavégzésKözépszintű német nyelvtudás szóban és írásban
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Egyéb juttatások: nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-04-21
    • Lejárati dátum: 2018-04-25
    Állás, munka még: SCHNAITHMANN HUNGARIA KFT.>