Asszisztens műszaki területre (beruházás)

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Feladatok:

Magasépítési beruházások előkészítése és megvalósítása során az építtetői és beruházáslebonyolítói feladatokat végző szervezeti egység munkájának támogatása, műszaki adminisztrációs feladatok kezelése.

A fentiek értelmében:

  • építési beruházások műszaki megvalósításához tartozó teljeskörű adminisztráció kezelése;
  • a műszaki projekt team munkájának adminisztratív támogatása;
  • műszaki és projekt dokumentációk összeállításában közreműködés, kapcsolódó dokumentációk karbantartása, rendezése, nyilvántartása, iktatása;
  • szerződésekhez szükséges mellékletek, műszaki tartalom rendszerezése;
  • kapcsolattartás, levelezés, társ osztályokkal, külső közreműködőkkel;
  • adatbázisok vezetése, aktualizálása;
  • jelentések, kimutatások készítése, adatbekérése, összeállítása;
  • határidők nyilvántartása, betartatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Önálló munkavégzés, megbízható, precíz, pontos, dinamikus, monotonitást tűrő személyiség.
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség.
  • Rugalmasság, szeret és tud feszített tempóban dolgozni.
  • Felhasználói szintű számítógépes felhasználói ismeret (MS Office irodai alkalmazások), egyéb irodai szoftverek készségszintű használata.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Építési beruházásokkal összefüggésben szerzett tapasztalat.
  • Államháztartási területen és/ vagy költségvetési szerveknél szerzett szakmai tapasztalat.
  • Közbeszerzési tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség.
  • Vidám, fiatalos, támogató csapat.
  • Összetett, felelősségteljes munka, fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Műszaki irányú továbbtanulási ambíciók támogatása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Központi iroda: Budapest XIV. kerülete

A MUNKAKEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA

2021. II. negyedév

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz, bérigénnyel.
  • Iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat(ok) másolata.
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.