220volt Magyarország Kft.
Budapesti szaküzletünkbe asszinsztenst keresünk kollégánk mellé használt fotós termékek kereskedelmi értékesítésére!Kollégáink barátságosak és lojálisak, lelkesedésüket csapatépítő eseményekkel és motivációs játékokkal tartjuk fenn.

Asszisztens munkatárs

Feladatok:

    - Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

    - Kapcsolattartás a vásárlókkal e-mailben és telefonon

    - Időszakos statisztikák készítése

    - Készletnyilvántartás

    - Munkaidő: hétköznapokon 10:00-18:00 óra között

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Legalább középfokú végzettség

    - Office programok ismerete

    - Jó kommunikációs és szervezőkészség
    - Pontos, precíz, megbízható személyiség
    - Vevőorientált gondolkodás

    - Számítógép felhasználói szintű kezelése

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Alapszintű fotós ismeretek

      - Angol nyelvtudás

      - Adminisztratív területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - Rendszeres és versenyképes fizetés

      - Hosszútávú, biztos munkahely

      - Fiatalos, jó hangulatú csapat

      - Ingyenes közösségi programok és mozgási lehetőség

      Állás, munka területe(i):

      • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
      • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

      Szükséges nyelvtudás:

      • Nem igényel nyelvtudást

      Munkavégzés helye:

      1135 Budapest, Szegedi út 42.

      Jelentkezési határidő:

      2019. 03. 11.

      Amennyiben képességei és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, küldje el a fényképes önéletrajzát a fizetési igényének megjelölésével, köszönjük!