AUTONET Import Magyarország Kft. (AUTONET IMPORT MAGYARORSZÁG KFT)

Az AUTONET magyarországi leányvállalatának marketing és készletgazdálkodási osztálya munkatársakat keres az alábbi munkakörbe Dunakeszi telephelyére:

Asszisztens munkatárs

Feladatok:

    • Osztályon felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése
    • Számlák kezelése
    • Adatrögzítés a cég vállalatirányítási rendszerébe
    • Kapcsolattartás a társosztályokkal
    • Adatbázis kezelés
    • Készletek nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség.
    • Felhasználói szintű informatikai tudás (főleg Excel)
    • Önálló munkavégzés
    • Megbízhatóság
    • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás
    • Adminisztrációban szerzett 2-3 éves tapasztalat
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

    • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások
    • Cafeteria és bejárási támogatás
    • Támogató csapat
    • Piacon ismert és elismert, stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca

Havi nettó fizetési keret:

160 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigény megjelöléssel a Jelentkezem gombra kattintva. A tárgyban kérjük tüntesse fel, hogy melyik osztályunkra jelentkezik.