A Forestay Csoport ingatlanbefektetéseket és fejlesztéseket hajt végre kelet-közép-európai fókusszal. Folyamatosan bővülő, fejlődő csapatunkba, folyamataink támogatásához keresünk asszisztens munkatársat Budapest belvárosi irodánkba (V. kerület, Szabadság tér 7., Bank Center Irodaház). A pozíció igényes környezetet, megbecsülést és stabil hátteret biztosít.

ASSZISZTENS, front end

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • üzleti partnerek és vendégek fogadása,
  • megbeszélések előkészítése, támogatása, naptárkezelés, naptártervezés, időpont egyeztetés,
  • belső és külső rendezvények és találkozók szervezése,
  • a menedzsment és a szakmai csapat támogatása általános adminisztratív feladatok elvégzésével,
  • kapcsolattartás üzleti partnerekkel, telefonhívások professzionális kezelése,
  • szakmai levelezés magyar és angol nyelven,
  • eseti prezentációk és szakmai anyagok elkészítése / összesítése vezetői egyeztetés szerint,
  • sajtófigyelés és céges megjelenések (online, offline) koordinálása,
  • kisebb fordítási feladatok elvégzése,
  • adatrögzítés és adatbázis kezelés (Excel, Word),
  • fénymásolás, szkennelés, iktatás és postázás,
  • iroda működtetése, beszerzések és szolgáltatók koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • nyitott, kiegyensúlyozott személyiség,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • proaktivitás és önálló munkavégzésre való képesség, problémamegoldó készség,
  • MS Office programok erős felhasználószintű ismerete,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • kellemes megjelenés és hang,
  • legalább középfokú végzettség.

ELŐNYÖK:

  • német nyelvtudás,
  • felsőfokú végzettség,
  • 2-4 éves szakmai tapasztalat,
  • gépírás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés,
  • reprezentatív munkakörnyezet, kiváló lokációban,
  • stabil szakmai háttér,
  • szakmai fejlődés, perspektíva,
  • dinamikus, fiatal, elkötelezett csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Szabadság tér 7.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.