A Dentons budapesti irodája keres

Asszisztens

pozícióba teljes munkaidős munkatársat.

    A Dentonsról:

    A Dentons a világ legnagyobb ügyvédi irodája, több mint 9,000 ügyvédből álló globális csapata hatékony, testreszabott megoldásokat dolgoz ki annak érdekében, hogy széles skálán szolgálja ki a magán- és közszférába tartozó ügyfelek helyi, regionális és globális jogi igényeit több mint 70 ország több mint 150 városában. A Dentons egyben Magyarország egyik vezető ügyvédi irodájaként több mint 50 ügyvéddel áll az ügyfelek rendelkezésére, tevékenységünket vezető és elismert független szakkiadványok rendszeresen méltatják. Az International Financial Law Review 1000 (IFLR1000) 2018-ban, 2017-ben és 2016-ban is az Év Ügyvédi Irodája Magyarországon elismeréssel méltatta a Dentonst, illetve 2017-ben elnyertük a PILnet és a Magyar Ügyvédi Kamara által közösen alapított az Év Pro Bono Ügyvédi Irodája Magyarországon díjat. Ezen felül a Chambers Europe 2018-ben az Év Ügyvédi Irodája Közép- és Kelet-Európában, míg 2017-ben az Év Ügyvédi Irodája Európában elismeréssel, valamint a The Lawyer Az Év Nemzetközi Ügyvédi Irodája elismeréssel méltatta a Dentonst.

Feladat:

  • jogászok munkájának segítése;
  • Microsoft Office szövegszerkesztési, táblázatkezelési, prezentációkészítési feladatok;
  • elektronikus cégeljárásokban való aktív részvétel;
  • jogi dokumentumok formai előkészítése;
  • ügyintézési folyamatok szervezése;
  • fénymásolás, szkennelés;
  • az angol nyelv rendszeres és napi használata mind szóban, mind pedig írásban;
  • irodai adminisztráció ellátása és asszisztencia nyújtása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás;
  • gépírástudás vakon, 10 ujjal;
  • Word, PowerPoint, Excel, Internet magas fokú, felhasználói szintű ismerete;
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Személyiségi jegyek:

  • kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség;
  • megbízhatóság;
  • rugalmasság;
  • gyakorlatiasság;
  • gyors, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • kiváló csapat;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • kellemes munkahelyi légkör;
  • professzionális háttér.

Előny:

  • hasonló munkakörben, szerzett több éves tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség.

Munkába állás időpontja:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület