AmRest

Assistant Store Manager - Budapest

Feladatok:

Cégünknél az egyedi, barátságos hangulatra, partneri kapcsolatokra és világszínvonalú vezetők fejlesztésére fókuszálunk. A Starbucks nem csak egy finom kávét jelent, hanem mindenek felett egy helyet, ahol segítünk a partnereinknek elérni a kihívó céljaikat és beteljesíteni álmaikat. Arra ösztönözzük partnereinket, hogy elfogadják a kihívásokat és fejlesszék a kompetenciáikat, miközben nagyszerűen érzik magukat. Menedzsereink valódi hatást gyakorolnak a cég eredményeire – megvalósítják az ötleteiket és megfigyelik az üzlet növekedését az alapján, amit létrehoztak.

Csatlakozz a Starbuckshoz mint:

(Üzletvezető-helyettes)

Mi az, amit megtanítunk neked Assistant Store Manager pozícióban?

  • Csapat építését és fejlesztését: részvétel toborzásban professzionális eszközeinken keresztül, munkatársak betanítása és motiválása, értékelő és fejlesztő beszélgetések levezetése
  • Az üzlet bérköltségeinek kezelését: eredménykimutatás elemzés, költségek tervezése és ellenőrzése, beosztás készítése a csapat számára
  • Személyes dokumentumok kezelését: szerződések előkészítése, munkavállalók javadalmazása a munka törvénykönyve alapján
  • Tehetség gondozást: fejlesztő beszélgetések levezetése, időszakos értékelések a kompetencia modellünk alapján, a csapat motiválása

Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?

  • Professzionális tréningeket és fejlődési lehetőséget cégünkön belül (menedzsereink 80%-a belső fejlesztési programunkon keresztül fejlődött), Starbucks Assistant Store Manager képesítés kb. 4 hónap alatt
  • Rugalmas munkaidő beosztást (reggeli/esti műszakok)
  • Havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
  • Partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizzahut)
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget
  • Bónuszt új partner ajánlásáért
  • Egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
  • Helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
  • Stabil, multinacionális környezetet
  • Hosszútávú karrierlehetőséget
  • Szabadságot az öltözködésben, ahol kifejezheted egyéni stílusodat
  • És akik értékelik a szórakozást - Rengeteg Partnereinknek szóló eseményt

Mit várunk el tőled?

  • Aktív részvételt a műszakban a Barista csapattal
  • A kávézói célok megvalósítását kitűnő műszakvezetéssel
  • Tapasztalatot csapatvezetésben, toborzás és kiválasztásban, valamint kollégák betanításában (lehetőleg vendégkiszolgálás területen)
  • Tulajdonosi szemléletet
  • Elkötelezettséget, lelkesedést a csapat, valamint a feladatok és bonyolult helyzetek megoldása iránt
  • Rugalmasságot, leleményességet
  • Tanulás és fejlődés iránti nyitottságot
  • Analitikus képességet
  • Középszintű angol nyelvtudást

Ha szeretnél részese lenni egyedi munkahelyi környezetünknek, miközben mosolyoddal másokat is inspirálhatsz, akkor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.