Asset Manager

Profession Services

Budapest 12. kerület

Nemzetközi start-up partnercégünk tovább bővíti magyarországi csapatát. Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő, innovatív és hazai szinten is ismert cégcsoporthoz csatlakozni és részese lenni a sikereiknek, munkáddal, ötleteiddel és proaktív hozzáállásoddal segítenéd jövőbeli célok elérésében őket, akkor jelentkezz, mert Téged keresnek:

pozícióba

Milyen feladatokban számítanak Rád:

  • Kezelt ingatlan portfólió teljeskörű, operatív menedzsmentje és naprakész ismerete,
  • Ingatlanok bevételeinek és kiadásainak kontrollja, javaslatok költségek racionalizálására szükség esetén,
  • Adásvételi és bérleti szerződések véleményezése, erre vonatkozó szükséges dokumentálás ellátása;
  • Üzemeltetési szerződések véleményezése, letárgyalása, üzemeltetési struktúra felépítése;
  • Ingatlanokhoz kapcsolódó munkák, felújítások felülvizsgálata
  • Szoros együttműködés a jogi, pénzügyi és üzemeltetési területekkel;
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a megbízott alvállalkozókkal
  • A társaság ingatlan hasznosítással és növekedésével kapcsolatos stratégiai munkájának támogatása
  • Ingatlanfejlesztések előkészítésében való részvétel;
  • az elvégzett ingatlanhasznosítási feladatokról teljesítésigazolások kiállítása és aláírásra való előkészítése;
  • Egyéb, ingatlan értékesítéshez, illetve projektek előkészítéséhez kapcsolódó ad-hoc feladatok

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van legalább 2 év szakmai tapasztalatod asset manageri, ingatlanfejlesztési, vagy property management területen
  • Legalább középszinten beszéled és használod az angol nyelvet
  • Van B kategóriás jogosítványod és aktív vezetési rutinod
  • Szívesen dolgoznál start-up környezetben
  • Munkádra a pontosság, a precizitás jellemző
  • Proaktív hozzáállással és problémamegoldó készséggel rendelkezel

Amit munkádért cserébe partnercégünk nyújtani tud:

  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Gyors fejlődési lehetőség, a start-up céggel együtt növekedni
  • Home office munkavégzés
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Modern irodai környezetet, ahol könnyen megtalálhatod a helyed és jól megközelíthető
  • Nem csak anyagilag, de szakmailag is elismerik munkádat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.