Asset Management gyakornok

Feladatok

  • Informatikai berendezések, és a munkavégzéshez szükséges eszközök készletgazdálkodási feladatait végzi
  • Részt vesz a vállalat zavartalan működésének biztosításában
  • Gondoskodik az eszközök üzembe helyezéséről
  • Adminisztratív támogatást nyújt az Asset-Management területén
  • Támogatja az eszközátvételt a szállítótól.
  • Belső raktározási feladatokat végez
  • Informatikai rendszereket  használ, riportokat, kimutatásokat készít
  • Kezeli a bejelentett hibákat

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, aktív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 25 órás munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szükséges számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook, PP
  • Proaktivitás

  • Az önálló és a csapatban történő munkavégzés is egyaránt fontos

  • Jó szervezőkészség, rendszerezettség, csapatmunkára való képesség

Előnyök:

  • A szakirányú tanulmányok
  • Tárgyalóképes ?nyelvtudás
  • Multinacionális szolgáltató vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (1-2 éves)

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a T-Systems International leányvállalata. Vállalatunk egyedülálló módon Magyarországon az ICT-szolgáltatás teljes portfólióját nyújtja mind a munkavállók mind az ügyfelek részére. Budapesti, debreceni, pécsi és szegedi szolgáltatóközpontjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket, de kínálatunkban többek között az összes, széles körben alkalmazott szoftver- és hardverplatform SAP-rendszer szolgáltatásai, távoli és helyi szerverüzemeltetés, valamint hálózatmenedzselés és hálózatfelügyelet is megtalálható. Munkánk elismerése, hogy 2008-ban és 2015-ben is megnyertük az „Év befektetője” díjat, az „Employer of the Year” (National Champion) díjat pedig 2014/2015 évben. A vállalat 2014 óta többször Superbrands díjas lett, valamint az IT Business 2017-ben az IT Services Hungaryt választotta az „Év legsikeresebb ICT-vállalatának”.

A jövőt építő, fejlődő vállalatként várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!