Asset Management Coordinator (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Kezeli a bejelentett hibákat a mindenkori jegykezelő rendszeren keresztül.
  • Felelős a tárgyi eszközökhöz kapcsolodó dokumentumok elkészítéséért és adminisztrációjáért.
  • Jelentések/riportok készítése az elvárásoknak megfelelően.
  • Informatikai berendezések, bútorok, irodaszerek raktározási, készletgazdálkodási feladatait végzi.
  • Értékeli és ellenőrzi a beszerzési dokumentumok pontosságát, nyomon követi a készletváltozásokat.
  • Éves céges leltárban való részvétel.
  • Belső eszközleadások kezelése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szükséges számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook, Powerpoint
  • Az önálló munkavégzés és a csapatban történő munkavégzés is egyaránt fontos
  • Proaktivitás
  • Jó szervezőkészség, rendszerezettség, csapatmunkára való képesség

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Multinacionális szolgáltató vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (1-2 éves)

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Mill Park

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.