Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

ASP.Net fejlesztő (vállalkozói státusz) (B106BE)

Feladatok:

  • Meglévő webes alkalmazások továbbfejlesztése a Scrum csapat tagjaként
  • Technikai tervezés feladatok
  • Kapcsolattartás a vezető fejlesztővel
  • Automata tesztek írása
  • Dokumentáció készítés

Elvárások:

  • Legaláb 3 év C#, ASP.NET (.Net 4 vagy újabb) tapasztalat
  • MS SQL
  • Visual Studio
  • Angol alapfokú (írás, olvasás) nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • ORM (Nhibernate vagy Entity Framework)
  • TDD

Amit a cég kínál:

  • Izgalmas, hosszútávú projektek
  • Vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, mérnöki szemlélet
  • Project-alapú fejlesztés
  • Családias, barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.