Érdekelnek az üzleti intelligencia megoldások, a nagyvállalati rendszerek és a platform független fejlesztések? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra vágysz? Csatlakozz hozzánk!

ASP.Net fejlesztő

munkatársat keresünk

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • ASP.Net alkalmazások fejlesztése
  • adatbázisok tervezése, fejlesztése
  • fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • saját fejlesztési feladatokkal kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Téged keresünk ha:

  • van legalább 2-3 éves .NET fejlesztői tapasztalatod
  • ismered az alábbi Web technológiákat
    • HTML (HTML5 ismerete előny)
    • CSS (CSS3, LESS ismerete előny)
    • JavaScript, JQuery könyvtár tapasztalat
  • XML, XPath, XSD, XSL, (JSON ismerete előny)
  • legalább írásban és dokumentáció olvasás/megértés szintjén tudsz angolul
  • pontos, alapos és igényes vagy a munkavégzésedre
  • motivált, proaktív hozzáállással végzed a feladataid

Szuper, ha rendelkezel még:

  • adatbázis tervezési ismeretekkel
  • adatbázis szerverek, SQL nyelv ismerettel (MS SQL, Oracle)
  • Hibernate köztes réteg ismerettel
  • van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • JSP, további Java Web Framework ismereted is van (pl. Spring, JSF, Struts)

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való Budapesti vagy Székesfehérvári munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo u. 8.

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
06 1 / 270-7600