ASP.NET (C#) fejlesztő fenntarthatósági szoftverekhez

    Szeretnél végre valami olyat fejleszteni, ami a jövőt szolgálja? Gyere csapatunkba és segíts, hogy veled fejlesszük a jövő környezetvédelmi megoldásait. Denxpert (Envirodata) megoldásunk itthon piacvezető és a nemzetközi piacon is dinamikusan növekszünk. Szoftvereinket jelenleg 4 országban használják a fenntarthatóságot előtérbe helyező igényes nagyvállalati ügyfelek.

    A denkstatt Hungary Kft. Magyarország és a régió vezető környezetinformatikai szoftver szolgáltatója. Portfóliónkban minden megtalálható a jogszabályi megfelelősségtől kezdve, az adatgyűjtésen és a kockázatelemzésen át egészen a hulladékkezelésig.

Feladatok

  • Frontend felületek fejlesztése a business logictól a CSS-ig...de nem haragszunk ha a backend se idegen (tudjuk, telhetetlenek vagyunk :))
  • Sprintben tűzött célok teljesítése a csapattal
  • Támogatni a munkatársakat, csapatban gondolkodni
  • Fejlesztési folyamataink optimalizálásában folyamatos aktív közreműködés

Elvárások

  • Legalább 1 év fejlesztési tapasztalat ASP.NET (C#)-ben (webes alkalmazás)
  • Jó kommunikációs készség (tudj és merj is kommunikálni)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a környezetvédelem és a fenntarthatóság iránt

Előny

  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • EHS és fenntarthatósági területen szerzett bármilyen ismeret
  • Nyelvtudás
  • C#, JavaScript, HTML, MVC, CSS, WebApi, GIT ismeretek

Juttatás

  • Kiszámítható és versenyképes fizu
  • Home office lehetősége
  • Egyéb juttatások
  • Fiatalos légkör, jó fej közösség
  • Budai panoráma
  • Szakmai tréningen való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Seregély utca 6.