''SZIMITA-TRADE'' Kft.

Munkatársat keresünk

Áruterítő munkakör

pozícióba.

A Szimita-Trade Kft. több mint 20 éve működik a piacon, folyamatosan fejlődünk, ezáltal a magyarországi gyártók között piacvezető pozícióban vagyunk. Extrudált kukoricapelyhek, ízesített kukorica snackek, burgonyaszirmok és BIO snackek gyártásával foglalkozunk. White Snack és Fehértói Csemege márkás termékeink mellett a legnagyobb országos bolthálózatoknak gyártunk 3000 m2-es gyártóüzemünkben. Küldetésünk, hogy az egész ország területére a legfinomabb snack-ek a leggyorsabban, a legtöbb helyre jussanak el.

Főbb feladatok, munkák:

Élelmiszer gyártó cég keres áruterítő munkatársat Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megyék terítésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

B kategóriás jogosítvány, számítógép használat
megbízható, munkájára igényes munkavállalói hozzáállás
precizitás, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

gépkocsiról történő értékesítésben szerzett tapasztalat (min.3év)
CBA, REÁL, COOP üzletláncok ismerete

Amit kínálunk:

- folyamatosan fejlődő élelmiszergyártó cég, stabil háttérrel
- versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Fényképes önéletrajzokat várunk a jelentkezem gombra való kattintást követően.