MAUS Kft.

Áruterítő-gépkocsivezető

Főbb feladatok, munkák:

    Szereted korán indítani a napod? Van B kategóriás jogosítványod? Szeretsz vezetni, mindennapi kapcsolatban lenni a partnereinkkel?

    Ha igen, akkor nálunk a munkád során:

    • hajnalban kelsz, és indulsz, hogy partnereink megkapják a megrendelt áruikat,
    • segítesz lepakolni a vevőknek,
    • amennyiben bármilyen problémája van a vevőnek a kiszállított áruval, a felelősségi körödön belül azonnal kezeled,
    • nap végén a számítógépes rendszerben történik az elszámolás, így mindenképp szükséges, hogy tudd kezelni a számítógépet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Fontos, hogy légy segítőkész, kedves és türelmes a vásárlóinkkal, nekik te testesíted meg a Maus Kft-t, hiszen te találkozol velük nap mint nap.
    Az indulás és érkezés a Mélykút, Új utca 99. szám alatti telephely.
    A munkavégzés céges gépjárművel történik.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelent a C kategóriás jogosítvány, GKI-val és sofőrkártyával, de B kategóriás jogosítvánnyal is várjuk a jelentkezőket.

Amit kínálunk:

    Munkatársainknak stabil, támogató háttere vagyunk, teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
    A betanulásodra nagy hangsúlyt fektetünk belépésed után, hogy magabiztosan tudd egyedül végezni a munkádat.
    Az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él. 1 év után plusz pénzt adunk: a jutalmad nem csak a teljesítményed, hanem a nálunk eltöltött évek alapján is növekszik.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6449 Mélykút, Új utca 99.

A "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezz egy 5 perces kérdőív kitöltésével!