Hírös Gasztro Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. (HÍRÖS GASZTRO Kft.)

Alaptevékenységünk: Cégünk egy szegedi székhellyel és kiskunfélegyházi telephellyel rendelkező gasztronómiai alapanyagokat forgalmazó nagykereskedelem. Partnereink Szolnokon, Cegléden, Nagykőrösön, Pest megye egyes részein és Budapesten találhatók.

Áruterítő-gépkocsivezető

Főbb feladatok, munkák:

    • hajnalban kelsz, és indulsz, hogy partnereink megkapják a megrendelt áruikat,
    • segítesz lepakolni a vevőknek,
    • amennyiben bármilyen problémája van a vevőnek a kiszállított áruval, a felelősségi körödön belül azonnal kezeled,
    • nap végén a készpénzes partnerekől beszedett pénzzel elszámolsz,
    • tisztán tartod a gépjárművedet.

    Minden nap az indulás és az érkezés a félegyházi telephelyről történik: Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.

    Céges gépjárművel történik a munkavégzés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    B kategóriás jogosítvány és áruterítésben szerzett tapasztalat szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    C kategóriás jogosítvány, GKI-val és sofőrkártyával.

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős, bejelentett, biztos munkahelyed lesz egy fejlődő cégnél.

    A betanulásodra nagy hangsúlyt fektetünk belépésed után, hogy magabiztosan tudd egyedül végezni a munkádat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6100 Kiskunfélegyháza, Majsai út 21.

Jelentkezéshez kérjük, hogy csatold be szakmai önéletrajzodat.