Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 41 BURGER KING®, 2 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába.

Jelenleg 1.600 munkatárs dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

A jövőd rajtad múlik!

Ha te is úgy érzed, hogy jó csapatjátékos vagy, lételemed a folyamatos fejlődés, és kitartóan építed karrieredet, akkor jelentkezz az alábbi munkakörbe:

ÁRUTERÍTŐ GÉPKOCSIVEZETŐ

feladatok:

  • Országos áruszállítás központi raktárunkból gyorséttermeinkbe
  • Termékek tételes átvétele, átadása, a gépjárműről fel-, illetve lepakolása
  • Áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentumok meglétének ellenőrzése
  • A további okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése
  • Visszáruval kapcsolatos ügyintézés
  • A gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Munkavégzés különböző típusú gépjárműveken (SCANIA, MERCEDES, 2 vonóháromszöges pótkocsi)

elvárások:

  • PÁV III.
  • C jogosítvány
  • Gki vizsga
  • Gki kártya
  • Precizitás és pontosság

Amit biztosítunk:

  • Nettó 230 000 Ft juttatási csomagtól (választható cafeteria elemekkel)
  • Fuvarpótlékot vidéki fuvarok esetén
  • Heti 40 óra munkavégzést budapesti fuvaroknál
  • Hétköznapokon 2 műszakos munkarendet 6:00-14:00/13:00-21:00
  • Tervezhető beosztást
  • Kedvezményes mobilflottát a munkatársunknak és akár családjának is
  • Ingyenes sportolási lehetőséget
  • Kedvezményes étkezést a BURGER KING éttermekben
  • Munkába járási támogatást
  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
  • Határozatlan idejű munkaszerződést

előnyt jelent:

  • Minimum 1 éves tapasztalat áruterítésben
  • „E” kategóriás jogosítvány
  • Emelőgépkezelői vizsga

    A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 41 BURGER KING®, 2 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába. Jelenleg 1.600 munkavállaló dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

    A BURGER KING® a világ egyik legnagyobb gyorsétterem-hálózata több, mint 11.000 étteremmel és naponta több mint 15 millió vásárlóval. Mi, magyarországi kizárólagos franchise partnerként olyan fiatalos munkavállalói csapatot építettünk ki az elmúlt évtizedek során, ahol nemcsak munkahelyre, de barátokra, családra lelhetsz.

    A BELLOZZO® márkát a FUSION magyarországi csapata fejlesztette, melyet a mindennapi olasz konyha hívott életre. Három kulcsszavunk: friss, minőségi, olasz, mely nemcsak ételeinket, hanem munkakörnyezetünket is jellemzi. Munkavállalóként így egzisztenciát építhetsz, és lehetőséged nyílik az olasz konyha fortélyainak elsajátítására.

    ANNA CAFÉ™ néven ápoljuk immár két évtizede az ötvenes évek kávéházi hagyományát. Mai napig jól képzett, klasszikus értékrendet képviselő csapatunk növeli a belvárosi kávézók patinás hangulatát, ahol új munkatársaink is megtapasztalhatják ennek a miliőnek a varázsát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Áruterítő gépkocsivezető
  • Hirdető cég: Burger king
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: Országos áruszállítás központi raktárunkból gyorséttermeinkbe Termékek tételes átvétele, átadása, a gépjárműről fel-, illetve lepakolása Áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentumok meglétének ellenőrzése A további okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése Visszáruval kapcsolatos ügyintézés A gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása Kézi anyagmozgatás Munkavégzés különböző típusú gépjárműveken (SCANIA, MERCEDES, 2 vonóháromszöges pótkocsi)
  • Elvárások: PÁV III. C jogosítvány Gki vizsga Gki kártya Precizitás és pontosság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-18
  • Lejárati dátum: 2018-05-25
Állás, munka még: Burger king>