ÁRUSZÁLLÍTÓT KERESÜNK

Világszerte piacvezető, professzionális, hajápolási márka magyar cégéhez. Csatlakozz egy elit, jó hírnévnek örvendő, beauty világban tevékenykedő csapathoz hosszú távra!

Feladatok:

  • Áruk szállítása kistehergépjárművel Budapest belül
  • Gyors és pontos munkavégzés, a rakomány sérülésmentes továbbítása

Amit elvárunk Tőled:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1 éves járművezetői gyakorlat
  • Budapesti helyismeret
  • Pontos munkavégzés

Amit kínálunk Neked:

  • Bejelentett, kiszámítható kiemelt jövedelem
  • Modern, kényelmes autó használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből
  • Támogatói csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest