Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Áruszállító Sofőr – Bruttó 370.000 Ft

(Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület, Logisztikai központ)

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai központunkban a fizikai munkát végző munkatársak esetén.

Ajánlatunk:

  • Hétfőtől-péntekig 8.00-17.00 tartó munkaidő
  • Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett munka, hosszútávra
  • Azonnali kezdés
  • Céges mobiltelefon
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Napi meleg étkezési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Munkaruha biztosítása (téli-nyári kivitelben)
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet

Feladataid:

  • Áruk, termékek szállítása cégen belül
  • Budapesti indulás, fix belföldi útvonalak
  • A termékek gépkocsira történő fel és lerakodása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú végezettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • „C” kategóriás jogosítvány, GKI és digitális tachográf kártya

Előny:

  • „E” kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1097, Timót utca 5.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezésedet (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel.