INOX-BÁZIS Kft.
Az Inox-Bázis Kft. már 1995 óta a minőségi vendéglátó és élelmiszeripari gépek, berendezések gyártásával, valamint bolti, illetve melegkonyhai berendezések és raktározási állványzat forgalmazásával foglalkozik. A 2000 négyzetméteres jól felszerelt Pannonhalmán elhelyezkedő üzemünkben számítógép vezérelt szerszámgépeken gyártjuk a magas miségi követelményeknek megfelelő termékeinket. Pannonhalmán elhelyezkedő raktáráruházunkba keresünk megbízható, tapasztalt áruszállító munkatársat.

Sofőr, szállító, rakodó

Hirdetés szövege:

    Új munkatársat keresünk az Inox-Bázis bővülő Csapatába Áruszállító munkakörbe,
    belföldön történő áruszállításra (Pannonhalma-Budapest)

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Árumozgatás (nagykonyhai berendezések)
    • Áruszállítás Magyarország területén (kevés lerakóhely)
    • A teherautó felpakolása, lepakolása
    • Raktár/értékesítés támogatás
    • A rakomány sérülésmentes mozgatása, továbbítása
    • Nem szállító napokon raktárban segédkezés

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Áruterítői/áruszállítói tapasztalat
    • Kikérhető erkölcsi bizonyítvány
    • Teherbírás – az árut fel/le kell pakolni a partnereknél és a raktáráruházakban az autóról
    • Nagyfokú rugalmasság
    • Megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
    • Pontosság, precizitás, rendszerben gondolkodás

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • Jelenleg is érvényben lévő targoncás jogosítvány
    • Alapfokú műszaki ismeretek
    • konyhatechnika-/műszaki cikk/gépszállítás szerzett áruterítői tapasztalat
    • Pannonhalma környéki lakhely
    • Azonnali kezdés

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes bérezés
    • Megbízható, stabil háttér
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Szükség esetén szállás megoldható

     Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pannonhalma