Készen állsz a sikerre?

Áruösszekészítő szárazáru területre

Állandó nappali 8 órás műszakban, BIATORBÁGYON

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai:

  • kartonok raklapra történő összepakolása szárazáru munkaterületen

Az ideális jelölt:

  • pontos
  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás választható műszakban havi bruttó 335.700 Ft kezdő fizetés*
  • 05:00-13:30 vagy 10:00-18:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap munkavégzéssel
  • munkába járás költségének támogatása
  • ingyenes céges buszjárat lehetősége a délelőttös műszak esetén (05:00-13:30) a következő településekről: Érd-Törökbálint-Budaörs
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a havi bruttó fizetés: 377.400 Ft (napi 8 órás műszakban).

Jelenleg ebben a pozícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 422.800 Ft.

A munka megkezdése

azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.