MAUS Kft.

Áruösszekészítő raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Pontos vagy és precíz? Szereted a délutáni munkavégzést?
    Ha igen, akkor jelentkezz bővülő csapatunkba!

    Áruösszekészítő raktárosként a feladataid lesznek:

    • A beérkezett rendeléseket rendszerbe rögzítjük, majd partnerenként- boltonként kinyomtatjuk. A feladatod, hogy a kinyomtatott listák alapján összeszedd a termékeket a lista alapján.
    • A termékek összeszedésénél figyelsz a termék kiszerelésére, pontos fajtájára, a szavatossági időre és a termék megfelelő minőségére.
    • Tisztán tartjátok a raktár területét, és a göngyölegeket.
    • Havi egy leltáron részt veszel, ami szombat délelőttönként van előre kiírt időpontokban.
    • A műszakod általában 13:00-21:30 között tart.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kereskedelemben eltöltött vagy raktáros tapasztalat szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Targoncavezetői engedély megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    Nálunk egy jó hangulatú csapat részese lehetsz, akik türelemmel és nyugodtsággal segítenek neked a betanulásod során.
    Itt egy jól szervezett és rendezett raktárba dolgozhatsz, így hatékonyan tudod végezni a munkádat.
    Munkatársainknak stabil, támogató háttere vagyunk, teljes bejelentéssel foglalkoztatunk.
    Az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói kedvezményt is biztosítunk neked.
    Munkavégzés helye a Szeged, Kálvária sgt. 87. szám alatti hűtött raktár.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6725 Szeged, Kálvária sugárút 87.

A "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezz egy 5 perces kérdőív kitöltésével!