Áruösszekészítő raktáros

Nettó 300 Ft havi bér

Játékbarlang 2004 Kft.

1212 Budapest, Lakatos utca 3.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

A Játékbarlang 2004 Kft. 2005-ben hozta létre az Emperors márkát, amelynek fő profilja a 19 literes polikarbonát vizes ballonok gyártása.

Főbb feladatok, munkák:

  • Áruk szakszerű kezelése, szállítása, raktározása, tárolása és állagmegőrzése
  • A gyártáshoz szükséges anyagok és félkész termékek kiadása/bevételezése
  • A raktári rend előírásoknak megfelelő kialakítása és fenntartása
  • Árukezeléshez és raktári tevékenységhez kapcsolódó bizonylatolási, dokumentálási feladatok elvégzése
  • 3-30 kg-os csomagok összekészítése
  • Időnkénti árukiszállítás partnereink részére
  • Bejövő áru precíz tételes átvétele és szortírozása (mennyiségi és minőségi ellenőrzés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pozitív, motivált személyiség, rendezett, részletekre kiterjedő munkavégzés
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Jó fizikai erőnlét
  • B kategóriás vezetői engedély

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B+E kategóriás vezetői engedély (nehéz pótkocsi)
  • Targoncavezetői engedély
  • Angol nyelv ismerete
  • 1-2 év raktározás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő hazai cég
  • A munkakör elvégzéséhez szükséges ismeretek biztosítása, betanítás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség előre lépési lehetőségekkel
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Munkavégzés: hétfőtől péntekig
  • Bejelentett, versenyképes fizetés (+juttatások)
  • Egy műszakos, tervezhető munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.