Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 217 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ - SZERB NYELVTUDÁSSAL

pozícióba.

Feladatok:

  • Az áruösszekészítési osztály egész területén (száraz-, mirelit, illetve frissáru raktár) a szerb dolgozók közvetlen irányítása
  • Interjúztatásban, beléptetésben és toborzásban való segítségnyújtás a szerb kollegák részére
  • Munkába állás előtti teljes körű feladatok ellátása (vízumkérés, orvosi vizsgálat, banki ügyek intézése)
  • Magyar és szerb munkatársakat oktatásban való részvétel, dokumentumok, oktatási anyagok szerb nyelvre történő fordítása
  • Felügyeli és ellenőrzi a bolti rendelések összekészítését, kiszűri és dokumentálja a hibákat, valamint értesíti az érintett kollégákat az esetleges hibákról
  • Koordinálja a napi munkafolyamatokat az áruösszekészítési területen
  • Kapcsolatot tart a raktár többi osztályával és a társosztályokkal
  • Munkabeosztásokat készít az áru összekészítési osztályon dolgozók részére a törvényi előírások betartásával, dönt a pihenőnapok és a szabadságok kiadásáról
  • Lebonyolítja és adminisztrálja az adományok kiadásával kapcsolatos feladatokat
  • Biztosítja a higiéniai (HACCP) előírások betartását az áruösszekészítési területen
  • Aktívan részt vesz a leltárakban
  • Igény esetén konkrét raktári feladatokat lát el

Elvárásaink:

  • Szerb nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • Hétvégi munkavégzés vállalása
  • Kiemelt problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Munkáltató iránti lojalitás
  • Elektromos, magas emelésű targoncajogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Kimagasló induló jövedelem
  • Havi nettó 8.000,- Ft cafeteria készpénzben
  • Próbaidő lejárta után 8.500,- Ft értékben SZÉP-kártya
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Ingyenes dolgozói buszjárat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Szerb - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.