FLORICULTOR Kft.

A Szigetszentmiklósi Dunavirág, Megváltozott munkaképességű

Árumozgató / takarító

munkatársat keres.

Magyarország egyik piacvezető virágnagykereskedéseként, 10 éve egyedülálló termékportfóliót biztosítunk a virágboltok részére, mindig friss és minőségi vágott és cserepes növényeket.

Főbb feladatok, munkák:

Szigetszentmiklósi virágnagykereskedésünk Bővülő csapatába min. 50%-ban megváltozott munkaképességű munkavállalót keres az alábbi fő feladatok ellátására:

  • Árumozgatás
  • Göngyölegek kezelése
  • Takarítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • napi 10-12 óra könnyű fizikai munkabírás

Amit kínálunk:

  • Tisztességes bérezés, stabil jövedelem
  • Folyamatos képzések
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony, folyamatos szakmai fejlődés
  • Ésszerű munkaidőbeosztás, heti 4 munkanap (Hétfő ; Szerda ; Csütörtök ; Szombat), 3 szabadnap

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

A Jelenkezem gombra kattintás után csatolja aktuális fényképes önéletrajzát.