Bővülő csapatunkba

Árukiszállító/futár

munkatársat keresünk.

Mi lesz a fő feladatod?

    Kiemelt partnerünk élelmiszer áruházaiból az online megrendelések kiszállítása a vevők részére és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Mivel kell rendelkezned a munkavégzéshez?

    • minimum 2 éves „B” kategóriás jogosítvány
    • nagyfokú fizikai terhelhetőség
    • Budapest kiváló helyismerete
    • udvarias és vevőcentrikus személyiség

Előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

    • kiszámítható, pontos bérfizetés
    • bejelentett, hivatalos foglalkoztatást kínálunk (adókedvezmények, fizetett szabadság, kiszámítható nyugdíj)
    • lehetőség van teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatásra is
    • a munkavégzés fiatal járművekkel történik
    • előre elkészített beosztással dolgozhatsz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!