Szeretsz vezetni és jól ismered Budapestet? Szívesen végzel változatos munkát és ismersz meg új embereket?

Csatlakozz csapatunkhoz

árukiszállító/futár

munkakörben!

Mi lesz a fő feladatod?

Kiemelt partnerünk élelmiszer áruházaiból az online megrendelések kiszállítása a vevők részére és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • kiszámítható, pontos bérfizetés
  • bejelentett, hivatalos foglalkoztatást kínálunk (adókedvezmények, fizetett szabadság, kiszámítható nyugdíj)
  • lehetőség van teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatásra is
  • a munkavégzés fiatal járművekkel történik
  • előre elkészített beosztással dolgozhatsz

Mivel kell rendelkezned a munkavégzéshez?

  • minimum 2 éves „B” kategóriás jogosítvány
  • nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Budapest kiváló helyismerete
  • udvarias és vevőcentrikus személyiség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Fényképes önéletrajzodat várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!