A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

2019-ben induló új üzletágunk felépítéshez keressük agilis munkatársainkat
E-kereskedelmi csapatunkba az alábbi pozícióba:

Árukiszállításért felelős munkatárs (Sofőr)

Milyen feladataid lesznek?

  • A webshopon keresztül megrendelt és összekészített áru eljuttatása a megrendelőkhöz
  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása
  • Felmerülő kérdések megválaszolása
  • Kiszállítási folyamat pontos dokumentálása
  • Munka során használt gépjármű és eszközök rendeltetésszerű használata

Elvárásaink:

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Kitűnő kommunikáció, udvariasság és vevőközpontú szemléletmód
  • Kiváló stresszkezelés
  • Pontosság, jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló helyismeret (Budapest és 20 km-es körzete)

Előny:

  • Tapasztalat 3,5 tonna vagy kisebb teherautó vezetésében

Miért válassz minket?

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívásokkal, változatos feladatokkal, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört és ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • Konstruktív vállalati kultúrában, folyamatos fejlődéssel, szakmailag magas szinten képzett csapattal rendelkezünk
  • Folyamatos képzési lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődés támogatására
  • Versenyképes alapjövedelmet és számos béren kívüli juttatást kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Diósd

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.