GSV KFT

Árukiadó / targoncavezető

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Áruátvétellel, árukiadással kapcsolatos feladatok ellátása, áru összekészítése, szállítóleveleknek megfelelő árukiadás
  • Targoncavezetői, raktározási feladatok elvégzése
  • Raktári gépi-, kézi anyagmozgatás
  • A munkaterület folyamatos felügyelete, tisztán tartása, raktári rend betartása

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői vizsga
  • Raktári/árukiadási gyakorlat
  • Ügyfélbarát hozzáállás, önálló munkavégzés
  • Hatékony és pontos munkavégzés
  • Precizitás, gyorsaság, rugalmasság
  • Csapatszellem, logikus gondolkodásmód
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Építőipari anyagismeret

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4034 Debrecen, Vámospércsi út 37.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részünkre fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy postai úton Gulyás Tüzép, 4034 Debrecen, Vámospércsi út 37. címre.

GSV Kft. adatkezelési tájékoztató:
Benyújtott pályázatával az önéletrajzában szereplő személyes adatait az Európai Parlament és Tanács 2016/679 rendeletének 6. cikk (1) bekezdésének a) pontja alapján legkésőbb az adatok megadásától számított 90 napig kezeljük rendszerünkben. Hozzájárulását a későbbiekben bármikor visszavonhatja, illetve kérheti adatainak törlését. Adatai kezelésével kapcsolatos részletes tájékoztatót a hivatalos honlapunkon elérhető „Adatkezelési tájékoztatóban” olvashat.
Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben adatainak kezeléséhez nem járul hozzá, úgy hozzájárulását bármikor visszavonhatja. Önéletrajzának megküldésével – hozzájáruló nyilatkozatának visszavonásáig- a hozzájárulást megadottnak tekintjük.