A Dreher Sörgyárak nemzetközi cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Árukiadó-átvevő

Főbb feladatok:

  • Áruk kiadása és átvétele, a rakományok mennyiségi és minőségi összetételének ellenőrzése
  • Göngyöleg mennyiségi és minőségi átvétele
  • Elszállítandó áru kikészíttetése szállítólevél alapján a targoncavezetőkkel, szállítólevél szerinti áru átadása a fuvarozónak
  • Targoncavezetők tevékenységének irányítása
  • Beérkező tehergépjárművek telepen belüli irányítása
  • Fordulóidő tartása, rendszeres göngyöleg ellenőrzések
  • Dokumentumok, nyilvántartások pontos vezetése (SAP)
  • A raktári rend és higiénia folyamatos fenntartása és biztosítása
  • Szelektív hulladékgyűjtés felügyelete irányítása
  • Hulladékudvar rendjének mindenkori biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Három műszak vállalása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett munkatapasztalat (min. 1 év)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyakorlatorientált szemlélet

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés, kiemelkedő béren kívüli juttatás
  • Komplex feladatkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Nagyvállalati környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest