Legyen részese sikerünknek!
Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 219 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.
Önt keressük

ÁRUKIADÓ

pozícióba.

Feladatok:

  • A raktárban összekészített áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A megfelelt áruk kiadása, nyilvántartási rendszer használata
  • Munkaterületen a HACCP előírások betartása, erre rendszeresített okmányok vezetése
  • Leltározásokban való közreműködés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos, hétvégi munkavégzés vállalása
  • Raktári tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatmunka
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Pontos adminisztráció vezetése papíron, és gépen

Amit kínálunk:

  • Munkába járás ingyenes céges buszjáratokkal
  • Hosszútávú stabil munkahely egy német tulajdonú cégnél
  • Bejelentett munkaviszony pontos bérkifizetéssel
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő
  • Étkezési támogatás
  • Próbaidő lejárta után 14.000 Ft értékben OTP SZÉP-kártya

Egyéb információ az állásról:

  • Ingyenes dolgozói buszjáratok:
  • Budapest Határ út
  • Monor - Péteri - Üllő - Gyál
  • Pécel - Budapest, XVII. kerület - Maglód
  • Táborfalva - Pusztavacs - Örkény - Dabas
  • Bugyi - Alsónémedi
  • Hernád - Újhartyán - Kakucs - Inárcs - Ócsa
  • Dömsöd - Kiskunlacháza - Áporka
  • Dunavarsány - Dunaharaszti - Szigethalom

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.