Platina Kft. Építőanyag Centrum (PLATINA KFT.)
  • A Platina Kereskedelmi Kft. több mint 25 éve áll a vásárlók rendelkezésére, 6000 m2-es telephelyünkön 10 fős lelkes csapattal.

  • Csatlakozz hozzánk

    Árukezelő, targoncavezető

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Árukezelés raktárakban, illetve szabad területen gépi, illetve kézi rakodással. Beérkező áruk lerakodása, vevők kiszolgálása, saját gépjárművek rakodása. Színkeverőgép használata, vakolatok és festékek színre keverése. Munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása. Munkatársakkal való folyamatos kapcsolat tartás, csapatmunka.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Targoncakezelői gyakorlat, jó kommunikációs készség, jó fizikai állapot.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Targoncavezetői, homlokrakodó kezelői engedély, kereskedelmi tapasztalat, lakhely telephelyünktől 15 km-en belül.

    Amit kínálunk:

      Stabil munkahely, jó közösségi szellem, képzés biztosítása a szükséges engedélyekhez, munkaruha, teljes munkaidő, méltányos bérezés.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2119 Pécel, Rét utca 6.

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!