Nettrade Kft
  • 30 éves magyar tulajdonú cégünk, a KreatívJáték üzemeltetője. Áruházunk 2001 óta irányadó a minőségi játékok területén, 2012 óta működik jelenlegi Bécsi úti helyén.

    Több nagy európai márka kizárólagos kizárolagos forgalmazójaként, és több márka mintaboltjaként működünk. Jelentős törzsvásárlói szám mellett, internetes aktivitásunk, és a működtetett csomagpontoknak köszönhetően, folymatosan bövülő vevőkörrel rendelkezünk. Több mint 15 000 termékből álló minőségi kínálatunk egyedülálló a hazai játékpiacon.

  • Munkatársat keresünk

    Áruházvezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Budapest 3. kerületében lévő 400 nm-es áruházunkba keresünk agilis, proaktív vezetőt. Hiszünk benne, hogy egy áruház motorja, szíve és lelke az a személy aki az áruház élén áll. Feladatai minden ami egy áruház életében előfordulhat:

      - beosztás és feladtakörök meghatározása

      - napi feladatok irányítása

      - értékesítésben történő aktív részvétel

      - szezonális és technikai dolgok kezelése

      - munkatársak felvétele

      - árukezelés, átkönyvelések

      - promóciók, és akciók lebonyolítása

      - rendezvények bonyolítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Kereskedelmi, vezetői tapasztalat

      - agilis vezetői képességek

      - proaktív részvétel az áruház működésének irányításában

      - aktív értékesítés ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Jogosítvány

      - Angol nyelvismeret

    Amit kínálunk:

      - Versenyképes fizetés

      - Jutalék, teljesítmény alapú bérezés

      - 30 napos beosztás

      - 9-18 nyitvatartás

      - Szabad vasárnap

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1034 Budapest, Bécsi út 118a.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, szakmai tréningek

    Kérjük jelentkezését fényképes Önéletrajzzal a jelentkezem gombra tegye meg.