66 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1200 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 30 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Pécs, Szigetvár, Kaposvár, Vác, Tamási, Debrecen üzletünkbe

Áruházvezető helyettes

KOLLÉGÁT KERESÜNK.

Feladatok:

  • A bolti csapat irányítása, motiválása
  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készlet kezelése
  • A bolti arculat megjelenések felügyelete
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés
  • Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása

Elvárások:

  • Műszaki érdeklődés
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár, Vác, Tamási, Szigetvár, Pécs, Debrecen

Ha rendelkezel hasonló területen szerzett
tapasztalattal, akkor Téged keresünk.

Küldd el jelentkezésed
állásajánlatunkra!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.