A KIKA lakberendezési Kft az osztrák és a kelet – európai bútorpiac vezető lakberendezési vállalataihoz tartozik, Európa legnagyobb bútor és lakásfelszerelés forgalmazóinak egyike. Olyan eredményorientált kollegát keresünk, aki aktivitásával áruházaink további fejlődését biztosítja. Várunk téged, mint

ÁRUHÁZVEZETŐ GYAKORNOK

Főbb feladataid:

  • adott áruház teljes körű, operatív üzemeltetése (értékesítési terület, raktározás, adminisztráció, vevőszolgálat, dekoráció, asztalos munkák, karbantartás gördülékeny működtetése)
  • célok, kitűzött forgalmak elérése, az áruház sikeres/költséghatékony/vevőorientált működtetése
  • optimális készletgazdálkodás
  • személyzeti feladatok ellátása (új munkatársak toborzása, kiválasztása, betanítása, munkájuk támogatása, ellenőrzése, motiválása, értékelése, fejlesztése)
  • az előírásoknak megfelelő prezentációk fenntartása, a raktározás és a leltár lebonyolításának megszervezése és felügyelete
  • központi reklámtervek és kedvezményes akciók kivitelezése
  • a középvezetői kör munkájának napi szintű irányítása
  • aktív kapcsolattartás a központi személyzeti osztállyal, a beszerzéssel, a marketinggel, valamint pénzüggyel/könyveléssel
  • az áruház biztonságáért és tisztaságáért felelős szervezet munkájának ellenőrzése

Téged keresünk, ha van:

  • felsőfokú végzettséged
  • multinacionális kiskereskedelmi környezetben szerzett vezetői tapasztalatod
  • aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban)

És jellemző rád a:

  • kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • rendszerszemlélet, analitikus, stratégiai gondolkodásmód
  • csapatmunkára való képesség, magabiztos fellépés
  • önállóság, rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség
  • országos mobilitás, B kategóriás jogosítvány

Amit biztosítunk:

  • Személyre szabott betanítás
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2019.12.10-ig.