BECK AND PARTNERS Kft.

Áruházvezető

Amennyiben szeretnéd karrieredet egy következő szintre emelni, és szívesen részt vennél megbízónk sikertörténetében, akkor csatlakozz csapatukhoz!
Többezer munkatársukkal együtt folyamatosan azon dolgoznak, hogy termékeikkel, valamint szolgáltatásaikkal vásárlóik igényeire minőségi megoldásokat biztosítsanak.
Győr – Moson – Sopron megyei területi részlegük további erősítéséhez, az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

ÁRUHÁZVEZETŐ – Műszaki terület
(Győr – Moson – Sopron megye)

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi egység vezetése: A Rád bízott üzletért Te leszel a felelős, Te hozod meg a különböző értékesítéssel vagy logisztikával kapcsolatos döntéseket.
  • Csapatjáték: Vezetőként egy megközelítőleg 40 fős csapatot fogsz támogatni, irányítani. Számunkra fontos, hogy egységben tudjatok dolgozni, hiszen eredményeket kizárólag „egy hajóban evezve” lehet elérni.
  • HR: Mint felelős vezető, az áruház HR helyzetét Te koordinálod, amelyben igényed szerint, segítséget nyújt a terület HR partnere is.
  • Partnerek: Mint minden kereskedelmi cég, igyekszünk minél jobb kapcsolatot kialakítani partnereinkkel, amelyben kulcsfontosságú szerepet fogsz kapni. Mi nem teszünk különbséget nagyvállalatok és egyéni ügyfelek között, számunkra mindenki az első helyet foglalja el!
  • Értékesítési célszámok: A menedzsment elvárását figyelembe véve fontos, hogy a Rád bízott áruház teljesítse a kitűzött célszámokat, az általad elkészített akcióterv alapján.
  • Adminisztráció: Vezetőként sok esetben adminisztrációval is kell foglalkozni, ez nálunk sincs máshogy. Értékesítési riportokkal, beosztások írásával, valamint különböző statisztikák elkészítésével biztosan fogsz találkozni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalatodat egy nagyvállalatnál szeretnéd kamatoztatni
  • Kiválóan kommunikálsz
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Magabiztosan használod a Microsoft Office programcsaládot
  • Az alábbi gondolatot képviseled: „Lehetetlen nem létezik!”

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előny, ha középszinten beszélsz németül és / vagy angolul

Amit kínálunk:

  • Részese lehetsz a Rád bízott áruház fejlődésének, vezetői fejlődésed garantált
  • Cégünk továbbképzési programokat biztosít, így különböző tréningek keretein belül fejlesztheted meglévő tudásodat
  • Olyan szakemberekkel dolgozhatsz együtt, akiktől ellesheted a szakma fortélyait

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.